Firma Profili

Vizyonumuz

Ekibimizi ve üretim sahamızı sürekli geliştirerek, yeni bayilikler verip, yeni şubeler açarak daha çok tarımcımıza çözüm sunmak gelecek vizyonlarımız arasındadır.

Bu doğrultuda her gün kendini geliştiren şirketimiz, yakın gelecekte ülkemizdeki tarım faaliyetlerinde ziraî ilaç konusunda çok tercih edilen bir marka olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Uygun fiyat ve fırsatlarla siz tarımcıların yanında olmaya devam edecek, uluslarası gelişmeleri izleyip, bu gelişmelerle ilgili ar-ge faaliyetleri yürüterek tarım ve tarımcı dostu olacağız.

Toprak verimliliğini arttırmak, sağlıklı gıdalar gelişmesini sağlamak için ürettiğimiz ürünleri deneyerek seri üretime geçişimiz bize kalitesi yüksek, risksiz ürünler üretip satmamızı sağladığından müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya, onlara yanlarında olduğumuzu hissettirmeye devam edeceğiz. 

 

Misyonumuz

Alp tarım, 1996 yılında, Alptekin İlgün tarafından tarım sektörünün ihtiyacı olan maddeleri üretmek, sağlıklı gıda oranını arttırmak, tarımı bilimin ve tarımcının ortak katkılarıyla desteklemek için kuruldu.

Biz bilimsel çalışmalarımızı, müşterilerimizin deneyimleri ile ortak payda da buluşturarak ürünleriniz için en uygun seçenekleri üretmekteyiz.

Çalışmalarımıza ihtiyaçlarınızı ve uzun yıllara dayanan tarım deneyimlerinizi de dahil ederek Alp Tarım'ı sektörde öncü hale getirmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını uluslarası standart ve kalitede karşılamak temel amaçlarımızdandır.

Kariyer

Çalıştığı işe değer veren, kendine güvenen, çalışma arkadaşlarıyla uyum içinde çalışabilen bir eleman her firmanın temel kriterlerini oluşturmaktadır.

Biz de her firma gibi bu kriterlere önem veriyoruz ancak bizim için daha önemli olan birkaç kriterden birisi çalışanlarımızın yaptığı işi seven ve kendini geliştirebilen, yeniliklere açık olmasıdır.

Alp Tarım'da çalışma fırsatını yakalamak, kendine ve deneyimlerine güvenen, yaptığı işi severek yapan, yaptığı işin müşterilerimiz açısından önemini kavrayan birisi için hiçte zor değildir. Sizde Alp Tarım'ın bir parçası olmak isterseniz; bizimle iletişime geçerek başvuru yapabilirsiniz.

Kalite Belgelerimiz