• (+90) 332 237 67 68
  • info@alptarim.com.tr
  • Pzt - Cmt 08:00 - 18:30 / Pazar Kapalı

Ürün Çeşitlerimiz

TOHUM, BİTKİ BESLEME VE İLAÇ GRUBU TÜM ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN "ÜRÜNLER" MENÜ BAŞLIĞINDAN YA DA BU LİNKE TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

Alp Tarım Tohum01

Tohum

Tohumun verimliliği, ekildiği arazinin verimliliği, toprağın dinlenme süresi gibi ekim kurallarının bütününe bağlıdır. Bunun yanı sıra tohumun kalitesine de bağlıdır. Ekeceğiniz tohumun kalitesi, elde edeceğiniz ürünlerin kalitesi ve sağlık değerlerini belirler. Alp tarım olarak sizlere, kurak arazilerde dahi verimli olabilen, üstünde bir çok araştırma yapılmış, test edilmiş tohumlar sunmaktayız.

Alp Tarım Bitki Besleme02

Bitki Besleme

Bitkinizin ihtiyacı olan mineralleri Alp Tarım Gübreleri ile sağlayabilirsiniz. Laboratuvarlarımızda ve arazilerimizde test ettiğimiz, güvenirliliği doğrulanmış gübrelerimizi görmek için menü ya da üst başlıktaki linkten ulaşabilirsiniz.

Alp Tarım İlaç03

İlaç

Verimlilikte, ürün ekimi kadar ekim yapılan arazinin korunması da önem taşır. Arazinizde oluşabilecek, ürünlerinize zarar veren istenmeyen durumlara karşı Alp Tarım zirai ilaçları ile yanınızda! Alp Tarım olarak ürettiğimiz her ilacı kendi bünyemizde denedikten sonra sonuçları değerlendirerek sizlere sunuyoruz.

Ekibimiz ALP TARIM YÖNETİM KADROSU

  • image
    Alptekin İlgün GENEL MÜDÜR
  • 1

Style Selector

Layout Style

Background Image